0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور بازی انفجار 2 پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea K-League 1
Incheon United FC
-
-
Ulsan Hyundai Horang-i
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Suwon City
-
-
Daegu FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Gangwon FC
-
-
Jeonbuk Hyundai Motors FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
-
-
Jeju United
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Europe UEFA Europa Conference League
Olympiakos Piraeus FC
-
-
AC Fiorentina
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Al Ain
-
-
Al Wasl
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ajman
-
-
Baniyas FC
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Emirates Club Ras Al Khaimah
-
-
Al Bataeh
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Hatta Dubai
-
-
Shabab Al Ahli Dubai
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Japan J League
Yokohama F Marinos
-
-
Kashiwa Reysol
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Norway Eliteserien
FK Bodo Glimt
-
-
Sandefjord
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Tromso IL
-
-
Fredrikstad FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SK Brann Bergen
-
-
Kristiansund BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group C
Internacional RS
۱
۲
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۴:۰۰
Delfin
۴
۳
Real Tomayapo
Finished
۰۴:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group F
Argentinos Juniors
۲
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
Corinthians Paulista
۳
۰
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group D
LDU Quito
۲
۰
Universitario de Deportes
Finished
۰۱:۳۰
CD Junior de Barranquilla
۰
۰
Botafogo RJ
Finished
۰۱:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group E
Flamengo RJ
۳
۰
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۳:۳۰
Bolivar
۳
۱
Palestino Santiago
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Serie B
Amazonas FC
۱
۰
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Paide Linnameeskond
-
-
FC Levadia Tallinn
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
JK Tallinna Kalev
-
-
Flora Tallinn
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Colombia Primera B
Orsomarso
۴
۱
Tigres FC
Finished
۰۰:۳۰
Real Cartagena
۲
۰
Atletico Huila
Finished
۰۴:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group H
Racing Club
۳
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۰۴:۰۰
Coquimbo Unido
۱
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
  Egypt Egypt Cup
Talaea El Gaish
-
-
Bourfoad SC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Al Moqawloon Al Arab
-
-
El Terasanah
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group G
Penarol Montevideo
۲
۱
Rosario Central
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Mineiro
۴
۰
Caracas FC
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL League Two
Birmingham Legion FC 2
۱
۰
Dothan United
Finished
۰۳:۳۰
Athens United
۰
۴
Asheville City SC
Finished
۰۲:۳۰
Lansing City
۳
۲
Union Macomb
Finished
۰۲:۳۰
Tennessee SC
۲
۴
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
Vermont Green
۱
۰
Black Rock FC
Finished
۰۲:۳۰
  Latvia Virsliga
FK Liepaja
-
-
SC Grobinas
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FS Metta/Lu
-
-
Rigas Futbola Skola
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Riga FC
-
-
Tukums 2000
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Croatia U19 League
NK Lokomotiva Zagreb U19
-
-
NK Varazdin U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Poland II Liga
ZKS Stal Stalowa Wola
-
-
Chojniczanka Chojnice
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
KKS 1925 Kalisz
-
-
Polonia Bytom
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Flamengo RJ U20
-
-
Atletico Goianiense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Corinthians U20
-
-
Bragantino U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santos FC U20
-
-
Atletico Mineiro U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Goias EC U20
-
-
Ceara U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۳
۲
Rubio nu
Finished
۰۳:۰۰
  Argentina Copa de la Liga Reserves
CA Talleres de Cordoba Reserves
۲
۲
Union Santa Fe Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie D
Democrata Sete Lagoas
۱
۱
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۰۲:۰۰
  New Zealand Central Premier League
Wellington Phoenix Reservers
۲
۲
Waterside Karori
inprogress
۱۰:۳۰
  Philippines PFL
Taguig FC
۳
۱
Maharlika
inprogress
۱۰:۳۰
Philippine Army FC
-
-
Manila Montet
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Philippine Army FC
-
-
Manila Digger FC
Cancelled
۱۶:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Edgeworth Eagles FC Reserves
۱
۱
Adamstown Rosebud Reserves
inprogress
۱۱:۳۰
Maitland FC Reserves
۰
۲
Charlestown Azzurri Reserves
inprogress
۱۱:۳۰
  Spain Primera Federaion Promotion Playoffs
Deportivo La Coruna
-
-
Castellon
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Poland IV Liga
Wisla Krakow B
-
-
LKS Jawiszowice
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Tarnovia Tarnowo Podgorne
-
-
Wiara Lecha Poznan
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
MKS Wierna Malogoszcz
-
-
LKS Orleta Kielce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
KS Raszyn
-
-
Zabkovia Zabki
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Ecuador Serie B
Club 9 de Octubre
-
-
Gualaceo SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Indepiendente Juniors
۲
۰
San Antonio FC Cotacachi
Finished
۰۳:۳۰
Chacaritas SC
-
-
Cuniburo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Malaysia President Cup
Kuching City U20
۰
۱
Selangor FA U20
inprogress
۱۱:۴۵
PDRM U20
۰
۰
Negeri Sembilan U20
بازی شروع نشده است
۱۲:۱۵
Kuala Lumpur FA U20
۰
۰
Perak U20
inprogress
۱۲:۱۵
Penang U20
۰
۰
Kelantan Darul Naim U20
inprogress
۱۲:۱۵
Sabah FC U20
۰
۰
Melaka United FC U20
inprogress
۱۱:۴۵
Kedah U20
۰
۰
Sri Pahang FC U20
بازی شروع نشده است
۱۲:۱۵
  Ethiopia Premier League Women
Yirga Chefe Bunaa (W)
۰
۰
Adama Ketema (W)
inprogress
۱۰:۳۰
  Serbia U19 League
FK Partizan Belgrade U19
۱
۱
FK Brodarac U19
inprogress
۱۱:۳۰
  Ukraine Premier League
FC Epitsentr Dunayivtsi
-
-
Veres Rivne
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Obolon Kiev
-
-
FC Levy Bereg Kiev
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
LKS Goczalkowice Zdroj
-
-
LZS Starowice Dolne
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Germany Verbandsliga
1 FC Lok Stendal
-
-
FSV Grun-Weiss Ilsenburg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
BSV Halle-Ammendorf
-
-
SSC Weissenfels
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Argentina Copa Argentina
El Porvenir
-
-
Godoy Cruz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Finland Kakkonen Lohko B
Inter Turku II
-
-
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
EBK
-
-
Tampere United
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Honka
-
-
HJS Akatemia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Mjallby AIF
-
-
BK Hacken
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Germany Landesliga
BV Garrel
-
-
SV Holthausen Biene
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
ASV Mettmann
-
-
SC Duesseldorf West
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
BSC Hastedt
-
-
SV Grohn
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Rot-Weiss Koblenz
-
-
SV Morlautern
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FV Engers 07
-
-
SV 1919 Mainz Gonsenheim
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Finland Ykkonen
Klubi 04
-
-
PK Keski-Uusimaa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
Lyngby U19
-
-
Odense BK U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Italy Coppa Italia Serie D
US Gavorrano
-
-
ASD Trapani Calcio
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  South America Kings League World Cup 40 mins play
Los Troncos FC (VII)
۵
۵
Real Titan (VII)
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Serie C
Floresta EC
۱
۲
Ferroviario
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Campeonato Roraimense
Sao Raimundo RR
۵
۱
Nautico RR
Finished
۰۲:۳۰
Gremio Atletico Sampaio RR
۲
۱
Monte Roraima RR
Finished
۰۳:۳۰
  Mauritania Division 1
ACS Ksar
۰
۳
FC Nouadhibou
Finished
۰۱:۵۰
  Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg
-
-
Akron Tolyatti
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Nizhny Novgorod
-
-
Arsenal Tula
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  World Friendly International Matches U23 Women
Sweden U23 (W)
-
-
Australia U23 (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
UMF Selfoss (W)
-
-
IA Akranes (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca 2
Olaria AC
-
-
Audax Rio RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Oberliga Relegation/Promotion Playoffs
FC Altona 93
-
-
SV Todesfelde
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Germany Regionalliga Playoffs
FC Wurzburger Kickers
-
-
Hannover 96 II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Russia FNL 2, Division A, Silver
Torpedo Miass
-
-
Himik Dzerzhinsk
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Volga Ulyanovsk
-
-
Avangard Kursk
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
-
-
Mashuk Pyatigorsk
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Serbia Super Liga Relegation/Promotion Playoffs
Tekstilac Odzaci
-
-
FK Javor Ivanjica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
Bohemians 1905 B
-
-
Povltavska FA
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Austria Landesliga
SAK Klagenfurt
-
-
SK Treibach
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SC Landskron
-
-
ATUS Ferlach
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
ATSV Wolfsberg
-
-
Spittal
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SC Bad Sauerbrunn
-
-
Klingenbach
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Langenrohr
-
-
SC Retz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Mongolia Cup
Deren
۳
۰
Alliance
inprogress
۱۱:۰۰
  United States USL Women
Westchester Flames (W)
۱
۳
Paisley Athletic (W)
Finished
۰۳:۳۰
River Light SC (W)
۱
۲
Chicago City SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
  United States National Premier Soccer League
West Chester United
۴
۰
Philadelphia Ukrainian Nationals
Finished
۰۳:۰۰
  Switzerland 2. Liga Interregional
SC Goldau
-
-
SC Emmen
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید